ZABIEGI

Poczuj się dobrze w swojej skórze

 

Chcąc wyglądać zdrowo i promiennie należy prawidłowo zadbać o swoją skórę. Odpowiednie zabiegi pozytywnie wypłyną nie tylko na wygląd, ale i na samopoczucie.

 

Bogata oferta zabiegów Mobile Beauty, na którą składają się kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy, dłoni i stóp, a także całego ciała, pozwala na dopasowanie odpowiedniego programu do indywidualnych potrzeb. 

 

Zabiegi i preparaty są dobierane zawsze indywidualnie w zależności od rodzaju cery, jej potrzeb i wieku, w celu osiągnięcia maksymalnego efektu.

 

Zapraszam do zapoznania się z opisem poszczególnych zabiegów i skorzystaniem z oferty, w której odnajdą Państwo między innymi: mikordermabrazję diametową, oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny, ultradzwięki, zabiegi nawilżające, odżywcze i przeciwzmarszczkowe, henna, depilacja twarzy i ciała, zabiegi wyszczuplające i antycelulitowe (dermomasaż) na ciało, masaże, manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, pielęgnacja dłoni i stóp, przekłuwanie uszu, makijaż dzienny i okolicznościowy.

T: +48 535 960 231

E: kontakt@mobile-beauty.pl

Created with Webwave CMS

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Copyrigth 2019 by GP

Mobile Beauty

T: +48 535 960 231

Mobile Beauty -

mobilne usługi kosmetyczne